Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye Yenikent Ortaokulu Atletizmde Tarih Yazdı

Ünye Yenikent Ortaokulu Atletizmde Tarih Yazdı
14 Mart 2020 - 13:19

2019-2020 Eğitim Ögretim yılı Okul Sporları Atletizm Yıldız Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği müsabakalarında Ünye Yenikent Ortaokulu büyük başarı göstererek Ünye’yi gururlandırdı.

Yıldız Kızlar kategorisinde 60 metrede, gülle atmada ve cirit atmada 3 yıl üst üste şampiyonluk kazanan Ünye Yenikent Ortaokulu sporcuları, 80 metre engelli, yürüyüş erkekler ve bayrak yarışlarında da dereceler alarak madalyaların sahibi oldular.

Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Kurs Öğretmeni ve aynı zamanda Ünye Yenikent Beden Eğitimi öğretmeni olan Antrenör Uğur Özdemir’in sporcuların bu başarılarının mimarı oldu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi’ne,  Yenikent Ortaokuluna ve bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

2019-2020 Eğitim Ögretim yılı Okul Sporları Atletizm Yıldız Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği müsabakalarında Ünye Yenikent Ortaokulu’nun kazandığı başarılar şu şekilde oldu:

“60 Metre Şampiyon Zeynep Avcı, Gülle Atma Şampiyon Zeynep Kayım, 80 Metre Engelli Şampiyon Zeynep Avcı, Cirit Atma Şampiyon Zeynep Kayım, Yürüyüş Erkekler Şampiyon Miraç Kapısız, Cirit Atma Şampiyon Emrah Avcı, Yüksek Atlama 2. Büşra Altun, Yürüyüş 2. Eylül Bayrak, 5×80 Bayrak Yıldız Kızlar 2., 5×80 Bayrak Erkekler 3.”

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-