Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNİN TAŞINMASI İÇİN YENİ BİR ADIM ATILDI

ÜNYE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNİN TAŞINMASI İÇİN YENİ BİR ADIM ATILDI
07 Ocak 2021 - 18:56

“HEDEFİMİZ, DAHA MODERN, PLANLI VE YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAKTIR.”

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum bir takım ziyaret ve programlara katılmak üzere ilimize teşrif etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’un Ordu Ziyaretleri kapsamında İlimiz ve ilçemizde devam eden çalışmalar, yapılması planlanan projeler ve 2021 yılı hedeflerinin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ve Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ile birlikte katıldılar.

İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ve Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı, İl Koordinasyon kurulu toplantısı sonrası yaptığı ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Şehrimizi daha yaşanabilir yüksek konforlu modern bir kent yapmak için canla başla çalışıyoruz. Bu vesileyle İlçemize yapılacak yatırımlar ve özellikle vatandaşlarımızın uzun zamandır arzuladığı küçük Sanayi sitesinin taşınması ile ilgili talebimizi Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’a ilettik .İnşallah güzel sonuçlar alacağımızı umut ediyoruz. Sayın Bakanımıza yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum yaptığı basın açıklamasında “Ünye ilçemizde saraçlı mahallesinde 79 bin metrekare alan üzerinde 315 esnafımız var. Ünye Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz bu sanayi sitesinin dönüşümü amacıyla vatandaşlarımızla yarından itibaren görüşmelere başlayacaklar. Burada da Ünye’mize ve Ordu’muza yakışacak istihdamı artıracak inşallah modern sanayi sitesinin adımlarını da hep birlikte atıyor olacağız” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-