Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE DEVLET HASTANESİNDEN YENİ HİZMET

ÜNYE DEVLET HASTANESİNDEN YENİ HİZMET
29 Ocak 2020 - 9:04

Ünye Devlet Hastanesi Şubat ayı itibarıyla mesai saatleri dışında da poliklinik hizmeti vermeye başlıyor.

Hastanelerde yoğunluğu azaltmak ve hafta içi günlerde çeşitli nedenlerle muayene olamayan vatandaşların mesai dışı saatlerde de poliklinik hizmeti alabilmesi amacıyla “Mesai Dışı Poliklinik” uygulamasını başlatıldı.

Mesai dışı çalışma uygulaması kapsamında Diş Polikliniği hizmetini sürdüren ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan uygulamaya Ortopedi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Psikiyatri, Cildiye, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji ve Üroloji Polikliniği olmak üzere 13 branş dahaeklendi ve dönüşümlü olarak bu hizmetdevam edecek.


Vatandaşların memnuniyetinin kendileri için önemli olduğunu belirten Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Tamer Kutlu: “İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun destekleriyle mesai saatleri içerisinde çeşitli nedenlerle poliklinik hizmeti alamayan vatandaşlarımızın bu durumlarını da göz önünde bulundurarak mesai dışı saatlerde de poliklinik hizmeti planlamış olduk. Vatandaşlarımız rahat bir şekilde bu hizmetimizden yararlanabilirler. Polikliniklerimiz hafta içi günlerde 17:00-19:00 saatleri arasında vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Genel Cerrahi Polikliniğimiz ise Cumartesi günleri 09:00-14:00 saatleri arası hizmetini sürdürecek. Amacımız vatandaşlarımızın hekime ihtiyaç duyduğu anda yanlarında olabilmektir” dedi.

Poliklinik önlerinde yığılma olmaması ve vatandaşların sıra beklemeden muayene olabilmeleri için 182 MHRS ya da www.mhrs.gov.tr adresi üzerinden randevularını almaları gerektiğini belirten Kutlu: “Poliklinik hizmetiyle birlikte Röntgen, MR, Bilgisayarlı Tomografi gibi görüntüleme hizmetlerimizin yanı sıra laboratuvar ve diğer sağlık hizmetlerimizi de vatandaşlarımızın hizmetine devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Ünye Devlet Hastanesi Basın

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-