Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Dünyayı etkileyen, ülkemizde de ölümlere yol açan Koronavirüs salgını tehlikesi devam ederken bu süreçte en büyük sorumluluk ve görev sağlık çalışanlarına düştü.

Dünyanın henüz yeni tanımaya çalıştığı hastalığın tehlikesi gün geçtikçe artan ölümlerle görülürken bu süreçte başta devlet ve hükümet yetkilileri olmak üzere vatandaşlara evde kalmaları çağrısında bulunuyor.

Özellikle sağlık merkezlerinin gereksiz yere meşgul edilmemesi büyük önem taşırken Ünye Devlet Hastanesi yöneticileri, hekimleri ve çalışanları hazırladıkları görüntü ile Ünye Halkına seslenerek evde kalmaları çağrısında bulundu. Başta Hastane Başhekimi Tamer Kutlu olmak üzere sağlık çalışanları ve yöneticiler vatandaşların bu süreçte salgının yayılmaması için evlerinde kalmalarını istedi.

Dünyayı etkileyen, ülkemizde de ölümlere yol açan Koronavirüs salgını tehlikesi devam ederken bu süreçte en büyük sorumluluk ve görev sağlık çalışanlarına düştü. Dünyanın henüz yeni tanımaya çalıştığı hastalığın tehlikesi gün geçtikçe artan ölümlerle görülürken bu süreçte başta devlet ve hükümet yetkilileri olmak üzere vatandaşlara evde kalmaları çağrısında bulunuyor. Özellikle sağlık merkezlerinin gereksiz yere meşgul edilmemesi […]

Ünye Devlet Hastanesinden Ünye Halkı’na Çağrı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.