Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi Taner Kutlu Görevine Başladı

Ünye Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi Taner Kutlu Görevine Başladı
16 Ekim 2019 - 16:33

Ünye Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak bugün görevine başlayan Op. Dr. Taner Kutlu’yu ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, hastanede incelemelerde bulundu.

Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Ünye Devlet Hastanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kasapoğlu, bugün görevine başlayan Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Taner Kutlu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Başhekim Yardımcısı olan Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Tamer Kutlu, Ünye’ye başhekim olarak atanmıştı.

Op. Dr. Tamer Kutlu kimdir?

1967 yılında Samsun İli Bafra İlçesinde doğan Kutlu, orta ve Lise Eğitimini Samsun Anadolu Lisesinde tamamladı. Lisans Eğitimini Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamasının ardından Çanakkale Ezine Devlet Hastanesinde ve Bafra Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak görev yaptı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Gögüs Cerrahisi Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlayarak Operatör Doktor olarak mesleğine devam etti.

Uzm. Dr. Tamer Kutlu, Samsun 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başhekim Yardımcılığını ve Başhekimlik görevlerini yürüttü. Iğdır Devlet Hastanesinde Uzman Hekim olarak çalıştı. Burada Başhekim yardımcısı olarak görev yaptı.

Kutlu; 2012-2017 yılları arasında Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde Başhekim olarak görev yaptıktan sonra SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Hizmet binasında Başhekim yardımcısı olarak görevine devam etmekteydi.

11.10.2019 tarihi itibariyle Ünye Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm. Dr. Tamer Kutlu, bugün itibariyle görevine başladı.

Evli olan Tamer Kutlu, iki çocuk babası.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-