Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Mazbatasını Aldı

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Mazbatasını Aldı
03 Nisan 2019 - 15:11

Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK Parti’den Ünye Belediye Başkanlığı adayı olan ve yüzde 58,40 oy alarak yeni belediye başkanlığına seçilen Hüseyin Tavlı, mazbatasını aldı.

Ünye Adliyesinde düzenlenen mazbata törenine AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP İlçe Başkanı Hacı Demir, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Mazbata töreninin ardından Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Belediyesi’ne geçerek devir teslim törenini gerçekleştirdi.

Mazbatasını aldıktan sonra Ünye Adliyesi önünde acıkma yapan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı “Sayın Cumhurbaşkanımızın Ünye’de Cumhur ittifakının adayı olarak bizleri aday göstermesi vesilesi ile başlayan sürecimizde, değerli hemşerilerimizin destekleri ve teşkilatımızın gayretli çalışması neticesinde bugüne geldik.

Bugüne kadar çalışmalarımız bu an içinde ama en önemlisi bundan sonrası için, Ünye için. Sahalardaki çalışmalarımızda neler ifade ettiysek onların arkasında durmak adına, meclis üyesi arkadaşlarımla, teşkilatlarımızla ve ilçe başkanlarımızla hep birlikte Ünye olarak, Allah’ın izniyle bütün hedeflediklerimizi hayata geçirmenin gayreti içerisinde olacağız.

Bugünden itibaren, ortak akıl, istişare ve şeffaflığı önem veren bir yönetim anlayışını tesis etmenin gayreti içerisinde olacağız.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-