Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN SAĞLIK MÜDÜRÜNE ZİYARET

ÜNYE AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN SAĞLIK MÜDÜRÜNE ZİYARET
26 Kasım 2019 - 9:05

Ordu İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlayan Dr.Mustafa KASAPOĞLU’nu ziyaret eden Ünye Ak Parti Kadın kolları başkanı Ecz. Özlem ALDEMİR YİĞİT ve beraberindekiler hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa KASAPOĞLU, nazik ziyaretleri için duyduğu memnuniyeti ifade ederek Ünye Ak Parti Kadın kolları başkanı Ecz.Özlem ALDEMİR YİĞİT ve beraberindekilere teşekkür etti.
Ziyarette ayrıca, “25 Kasımın Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” olması nedeniyle kadına karşı şiddetin önlenmesi adına alınabilecek önlemlere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Sağlık Müdürü Dr.Mustafa KASAPOĞLU, Sağlık Bakanlığı çalışanlarının %50’den fazlasının kadın olduğunu belirterek, “gerek Bakanlığımız, gerek taşra teşkilatı olarak bizler kadına karşı her türlü şiddetin önlenmesi için gerekli tedbirleri alıp, sağlık kuruluşlarımıza başvuran şiddet mağduru kadınlarımıza her konuda yardımcı olmaları için talimatlarımızı arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-