Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Ünye 1957 Spor’da Futbolcular Baş Kaldırdı

Ünye 1957 Spor’da Futbolcular Baş Kaldırdı
29 Ekim 2019 - 22:38

Ünye 1957 Spor futbolcularından kulüp yönetimiyle ilgili gündeme bomba etkisi yapacak bir açıklama geldi.
Ünye 1957 Spor takımında forma giyen Emre Şimşek, Arcan Aktürk, Özay Günay, Oğuzcan Alkan ve Melih Arda Kömür, Ünye 1957 Spor yönetimini sert bir dille eleştirerek takımdan ayrıldıklarını belirttiler.
Takımdan ayrılmalarının sebebinin Hamza Alp, Mithal Yağal, Oktay Toprak, Selçuk Kocaoğlu yönetiminin kulübü dürüst, ahlaklı, adil yönetmeyişi olduğunu ifade eden futbolcuların yaptıkları açıklama şu şekilde oldu.
Ünyespor’u Sevenlere Duyurulur
“2019-2020 sezonunda anlaşmış olduğumuz Ünye 1957 Spor Kulübünden kendi isteğimizle ayrılmış bulunmaktayız. Ayrılmamızın sebebi ise Hamza Alp, Mithal Yağal, Oktay Toprak yönetiminin kulübü dürüst, ahlaklı, adil yönetmeyişidir. Ünyespor kimsenin şahsi malı değildir. Kişiler geçicidir, Arma bakidir.
Hamza Alp ve yönetimi Ünye 1957 Spor’u bir rant kapısı olarak gördüğünü düşünüyor ve biliyoruz. Sportoto, Ünye Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Çimento’dan para beklentileri oldukları için o pis ellerini ve zihniyetlerini kulüp üstünden çekmiyorlar. Bu beklentileri geldiği taktirde bırakacaklarını düşünüyor ve biliyoruz. Sürekli eleştirdikleri Sedat Eren isimli şahısla da kulüp üzerinden çıkar çatışması yüzünden ters düşerek Sedat Eren’i ettirdiler. Fakat Sedat Eren’in kendi şahsi olarak 100 bin lira parası kulübe geçmiştir. Mevcut yönetim ise cebinden para verip kulübe bir su bile almamışlardır.
Mevcut kadrodaki futbolcu grubu bu kulüpten bir kuruş para almamıştır. Aç karnımıza Armamız için terimizi akıttık. Bu kötü tablonun tek sorumlusu kendini bilmez, kendini bu yönetici sıfatına sokan Hamza Alp ve yanındaki yöneticilerdir.
Şuana kadarki süreçte takımımızın başında olan teknik heyetten İmdat Musa Yıldırır ve Metin Bayram hocalarımızın iyi niyeti ve Ünyespor sevdalarını kullanarak, 1 kuruş para dahi vermeden (10 haftalık idmanlar dahil) onların iyi niyetlerini kullanmışlardır.
Ünye 1957 Spor hak ettiği layık yerlere gelecektir. Ancak Hamza Alp ve yönetimi Ünye 1957 Spor’dan bir an önce o pis zihniyetlerini ve ellerini kulüpten çeksinler.
Bu süreçte ve geçmişteki süreçte takımına destek olan taraftarlara, Ünye 1957 Spor’u seven herkese teşekkür ederiz.”
Emre Şimşek, Arcan Aktürk, Özay Günay, Oğuzcan Alkan, Melih Arda Kömür

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P