Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye 1.Kitap Fuarı Başlıyor

Ünye 1.Kitap Fuarı Başlıyor
03 Ocak 2020 - 11:40

Ünye 1. Kitap Fuarı 6 Ocak Pazartesi saat 10:00’da Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde açılıyor.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, 9 yazarın katılacağı ve çok sayıda etkinliğin gerçekleşeceği fuara Ünyelileri davet etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Ünye 1. Kitap Fuarı ile ilgili basın toplantısı düzenledi. 6-12 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Ünye 1. Kitap Fuarında, birbirinden değerli yazarların imza günleri ve söyleşilerde, Ünyeli kitapseverlerle buluşacağını söyledi.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz fuar hakkında şöyle konuştu;

“Ünye halkımız ve eğitim camiamız için büyük önem taşıyan Ünye 1. Kitap Fuarını inşallah 6-12 Ocak tarihleri arasında hep birlikte düzenleyeceğiz. Bu kitap fuarı gerçekten bizler için çok önemli. Bizler ilçemizdeki 25 Bin öğrencimizin bu fuara ziyaretini sağlayacağız ve fuar kapsamında 9 yazarımızla 20 söyleşi gerçekleştireceğiz. 9 imza etkinliğimiz olacak ayrıca öğretmenlerimize de 2 atölye etkinliği gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda fuar sonrasında pazar günü ilçemizdeki müzik öğretmenlerinin hazırladıkları bir konserle fuarımıza sonlandıracağız.

Bu hafta bizim için gerçekten sosyal kültürel anlamda hareketli bir hafta olacak. Bu anlamda Ünye halkının desteği de bizler için önemli. Tüm Ünyelileri Kitap Fuarına bekliyoruz.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-