Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNTİSAD’DAN SAHİLLERİ TEMİZYEN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

ÜNTİSAD’DAN SAHİLLERİ TEMİZYEN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR
01 Eylül 2020 - 14:58

ÜNTİSAD Derneği Ünye sahilindeki temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

Ünye’de yaşanan sağanak yağışların ardından sahillerimize dolan çöp birikintilerinin temizlenmesi için Ordu Büyükşehir Belediyesine talepte bulunan ÜNTİSAD Dernek Başkanı Öznur Özkan Güdek ve dernek üyeleri çalışmaları yerinde inceledi.

Güdek’in yaptığı basın açıklaması şöyle;

“Değerli basın mensupları, bildiğiniz üzere geçen hafta içerisinde Karadeniz bölgesine yağan yoğun yağmurlardan kaynaklı ilçemiz sahilleri de ciddi zarar görmüştü.

Bundan dolayı ÜNTİSAD Derneği olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne turizm işletmemizin ve halk plajlarımızın sahillerinin temizlenmesi ile ilgili talebi ilettik. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden gelen ekipler bugün itibariyle Çınarsuyundan başlayarak Ünye sahillerinin tamamını temizlemeye başladılar.

ÜNTİSAD derneği yönetimi olarak bizde yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Ordu Büyükşehir Belediye yetkililerine duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ünye’de de turizmin gelişmesi için elimizden geleni dün olduğu gibi bugün ve yarın da yapacağız. Bu arada Dereli’de yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet dilerken geride kalan ailene sabır diliyoruz. İnşallah bölgemiz bir daha böyle olaylar doğal afetler yaşamaz.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-