Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNTİSAD Derneği’nden Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

ÜNTİSAD Derneği’nden Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret
14 Temmuz 2020 - 16:10

ÜNTİSAD Derneği’nin ziyaretleri devam ediyor.

ÜNTİSAD Derneği Başkanı Öznur Özkan bugün Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.İrfan AKAR ile birlikte Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan AKAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat KILIÇ, Meclis Üyesi.Şevki YİĞİT, Ünye Turizm İşletmecileri Otelciler, Restoranlar, Kafeler ve Seyahat Acentelerı Derneği (ÜNTİSAD) başkanı Öznur ÖZKAN GÜDEK, Başkan yardımcısı ve Ünye Atik Otel Genel Müdürü Osman DUVAR katıldı.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ; ‘İlçeler arası turizmi canlandırmak ve geliştirmek için, Ünye Turizm İşletmecileri Otelciler, Restoranlar, Kafeler ve Seyahat Acenteleri Derneği tarafından hazırlanan, dernek çalışmalarının da yer aldığı dosyayı inceledik. Birlikte yapılabilecek projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederim.” dedi.

Bugün  ÜNTİSAD dernek başkanı Öznur Özkan ÜNTİSAD; “Dernek başkan yardımcısı Osman Duvar, ÜNTİSAD yönetim kurulu üyesi Halise Gün ve  Ünye ticaret odası başkanımiz İrfan Akar, Başkan yardımcısı Murat Kılıç, Meclis üyesi Genç girisimciler kurulu başkanı, ÜNTİSAD üyesi Şevki Yiğit ile birlikte öncelikle Terme ticaret odası başkanı Ahmet Ekmekçi beyi Sonrasında Çarşamba Ticaret odası başkanı Ahmet Yılmaz beyi ziyaret ettik kendilerine nazik ağırlamalarından dolayı teşekkür ederiz.

Öncelikle oda başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ederiz. Bizleri odalarla bir araya getirerek ÜNTİSAD derneğimizi, faaliyetlerimizi anlatma fırsatı bulduk kendilerinden odalara üye isletmelerine bilgelindirme ve tanıtım sözü aldık bizde kendilerine unyemiz ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları yapacağımizi unyemizin turizmine yakin ilçelerden gelebilecek potansiyel misafir portföyüne ulasmayla ilgili destek olacaklari sözünü ayrıca aldık. Kendilerine tesekurlerimizi sunarız.” Dedi.

Ünye’miz için Elinizden Geleni Yapacağız
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar da yaptığı açıklamada, “İlçemizin turizm alanında gelişmesi için elimizden gayreti gösteriyoruz, bu konuda her türlü fedakarlığa hazırız” dedi. AKAR, ” çevre ilçelerin ilçemiz turizmi konusunda daha fazla bilgilendirilmesi için bu tür ziyaretleri sıklaştıracağız, buradan özellikle oda başkanlarımıza ve ÜNTİSAD derneği başkan ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-