Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

UNIPORT PLAYLAND’ DA 23 NİSAN COŞKUSU

UNIPORT PLAYLAND’ DA 23 NİSAN COŞKUSU
23 Nisan 2019 - 20:15

Ünye UNIPORT Alışveriş Merkezi’nde bulunan PLAYLAND eğlence merkezinde çocuklara özel 23 Nisan etkinlikleri gerçekleşti.

23 Nisan Ulusal Egemelik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ünye’nin eğlence merkezi PLAYLAND’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle çocuklar aileleriyle birlikte gönüllerince eğlendiler.

PLAYLAND oyun salonuna kurulan sahnede şarkı, şiir, dans ve çeşitli oyunlarla doyasıya eğlenen çocuklar 23 Nisan’ı en güzel şekilde kutladı.

Çocukların güzel bir gün geçirmesi amacıyla bu etkinliği düzenlediğini belirten PLAYLAND Müdürü Nursel Çivici, tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemelik ve Çocuk Bayramını kutlayarak şu şekilde konuştu;

PLAYLAND Müdürü Nursel Çivici: “Bugün 23 Nisan dolayısıyla geçmiş yıllardan Barış Manço’dan esinlenerek Adam Olacak Çocuk programını geçmiş yıllarda çok beğenerek izliyordum. Çocuklar güzel bir gün geçirmek amacıyla bugün böyle bir etkinlik düzenledim. Gerçekten çocuklarımız çok eğlendi, 23 Nisanı coşkulu bir şekilde kutladık.İnşallah bundan sonraki süreçte de böyle  güzel etkinliklerle çocuklarımızı buluşturmayı hedefliyorum. Bütün Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Hepsini sevgiyle kucaklıyorum.”diyerek sözlerini tamamladı.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-