Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

UNIPORT AVM Kapılarını Açtı

UNIPORT AVM Kapılarını Açtı
20 Mayıs 2020 - 16:16

Korona virüs ile mücadele kapsamında 21 Mart tarihinde kapatılan UNIPORT AVM bugün kapılarını açtı.

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan korona virüs ile mücadele kapsamında ülkemizde bir çok tedbir alınmıştı. Bu tedbirlerden biri de alışveriş merkezlerinin kapanması olmuştu. 21 Mart tarihinde kapatılan alışveriş merkezleri geçtiğimiz günlerde tekrardan hizmet vermeye başladı.

Ünye’de bulunan ve virüs tedbirleri kapsamında kapatılan UNIPORT AVM de bugün kapılarını açarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Giriş ve çıkışların ayrı kapılardan yapıldığı AVM’de güvenlik görevlileri içeri giren her vatandaşın ateş kontolünü yaparak ellerini dezenfekte ettiriyor.

AVM kapılarını açmasıyla birlikte vatandaşlar büyük talep gösterdi. Sınırlı sayıda kişinin alındığı UNIPORT AVM’nin giriş kapısında da vatandaşlar içeriye girmek için bekledi.

Konu ile ilgili UNIPORT AVM Operasyon Müdürü Metin Uyar, “Korona virüs nedeniyle alışveriş merkezleri tavsiye kararıyla kapatılmıştı. İç İşleri Bakanlığı’nın göndermiş olduğu yönelge dahilinde bütün eksiklikleri tamamladık. Dezenfektasyon, giriş-çıkış kontolü gibi bütün evreleri geçtik ve bugün AVM’yi eksiksiz bir şekilde açtık. Görüyorum ki Ünyeliler AVM’nin eksikliğini çok hissetmişler ve şuanda çok büyük bir talep var. Bizde kurallara uygun bir şekilde onları içeriye alıyoruz. Haziran ayının 1’ine kadar saat 11:00 ile 19:00 arasında hizmet vereceğiz. Sonrasındaki talebe göre de saatlerimizi ya normale çekeceğiz sabah 10:00 akşam 22:00, yada bu şekilde devam edeceğiz. Bu durum Haziranda belli olacaktır.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-