Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ülgen’den Masterler Maçına Davet

Ülgen’den Masterler Maçına Davet
07 Aralık 2019 - 10:44

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz bölgesi 5.nci hafta karşılaşması Ünye Şöhretler ve Samsun Masterler arasında 8 Aralık Pazar günü saat 14.00 de ilçe stadında oynanacak.

Konuyla ilgili Başkan Murat Ülgen 3 zorlu müsabaka oynadıklarını, 1 mağlubiyet 2 galibiyetle 6 puan alarak Antalya’da yapılacak şampiyona için çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Ülgen “İlçemizi ve ilimizi laiki ile temsil edebilmek için büyük çaba harcıyoruz. Pazar günü kardeş takımımız samsun ile Ünye’de ilçe stadımızda oynayacağız.9 puanla 3 puan önümüzde olan güçlü rakibimizi yenerek üst sıralara tırmanmak istiyoruz. Misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlayarak dostluğumuzu ve misafirperverliğimizi göstermek istiyoruz. Spor sever tüm halkımızı aileleri ile birlikte stadımıza davet ediyoruz. “ dedi.

Teknik Sorumlu Orhan İhtiyaroğlu ise “Takımımız her geçen gün daha da güçlenip sahaya daha iyi futbol yansıtıyor. Bu yaştaki arkadaşlarımıza abilik hocalık yapmak bana keyif veriyor. Centilmence yaptığımız işten zevk almaya çalışırken ilçemizi gittiğimiz her deplasmanda en güzel şekilde tanıtmaya çalışıyoruz. Pazar günü güzel bir futbol izletmek için tüm halkımızı stadda misafir etmek istiyoruz” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-