Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Türkiye Beşincisi Ünye’den

Türkiye Beşincisi Ünye’den
24 Şubat 2021 - 22:49

Sektöründe öncü bir marka olan Vaillant Grup, yılın enlerini belirledi. Sıralamanın beşinci sırasında ise Ünyeli firma Ertes Yapı Doğalgaz Mühendislik yer aldı.


Vaillant Grup, 2020 yılı başarısında emeği geçen bayilerini açıkladı. Yılın enlerini belirleyen Vaillant Grupun Türkiye başarı listesinde beşinci sırayı yakalayan ise Ünyeli bir firma oldu.

Vaillant’ın Türkiye başarısına Ünye ve çevresinde destek veren Ertes Yapı Doğalgaz Mühendislik firması Türkiye beşincisi oldu. Vaillant Grup, bayileri ile bir araya gelerek düzenlediği başarı gecesinde Türkiye beşincisi olan Ertes Yapı Doğalgaz Mühendislik Şirketine başarılarından dolayı teşekkür ederken “Kendini Vaillant’ın bir parçası hisseden ve marka değerini büyütmeye katkıda bulunan büyük bir aile olduğumuzun farkındalığı yansıtan Ertes Yapı Doğalgaz Mühendislik ailesinin yeni hedeflerde başarılarının devamını diliyoruz” dedi.


2020 yılı başarı listesinde beşinci sırada olmanın gururunu yaşayan Ertes Yapı Doğolgaz Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin İşçi, her geçen yıl hedeflerini büyüttülerini ifade ederken, ” Bu başarıyı ailemiz ve ailemizin bir parçası olan müşterilerimiz sayesinde yakaladık.


Satış politikamızın ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup, bizleri tercih eden değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz. 2020 yılı Vaillant Satışta Türkiye 5.si olmamız başarısı çalışma arkadaşlarımız ve siz değerli müşterimizindir” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-