Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

TÜRK MİLLİ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

TÜRK MİLLİ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI
14 Aralık 2020 - 2:04

Dünya Taekwondo Federasyonunun organize ettiği Taekwondo Pumse Şampiyonası 06-12.Aralık.2020 tarihlerinde gerçekleşti.


Pumse Taekwondo Şampiyonasına Halil ÖZİŞ milli takım antrenörü ve Milli Takımlar Teknik Komitesi olarak katıldı.


Dünya Taekwondo Pumse Şampiyonası Ankara’da Online olarak Türkiye Taekwondo Milli takımı iştirak etti.


Taekwondo pumse milli takımımız iki gümüş bir bronz madalya ile dünya şampiyonasını tamamladı.


Taekwondo Teknik Direktörü Halil ÖZIŞ”Dünya Taekwondo Şampiyonasına ülkemizi temsilen milli takımlar olarak şampiyonaya online olarak katıldık.Dünya Taekwondo Federasyonu dünyada finale kalan Taekwondo’cuların( son 8 kalan) final müsabakalarının teknik puanlamalarının online olarak yapıyor.Bizde milli takim olarak şampiyonaya Türkiye Taekwondo Federasyonumuzun milli takımımızla birlikte Ankara’dan katıldık.

COVİD19 pandemisinden dolayı bu teknik alandaki yarışmaları Dünya Taekwondo Federasyonu online olarak düzendi.

Ankara’da federasyonumuzun İsmet IRAZ Taekwondo spor salonunda organize ettiği şampiyona 12.Aralık.2020 tarihinde sona erdi, biz Taekwondo milli takımı olarak 2 gümüş 1 bronz madalya kazandık.

Taekwondo milli takımı olarak pandemide sporcularımıza yarısma motivasyonu kazanması açısından önemli idi pandemiden dolayı antrenman ve yarısma yeteneklerinin devamlılığı açısından milli takımımızı diri tuttuk.

Federasyon başkanımız Prof.Dr.Metin ŞAHİN takımımızla yakinen ilgi göstermesi sporcularımızın motivasyonunu yükselterek şampiyonayı 2 Dünya ikinciliği ve 1 Dünya üçüncülüğü ile tamamladık. Pandeminin bitmesi ile kaldığımız yerden devam edeceğiz”dedi

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P