Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” Programının Çekimleri Ordu’da Yapıldı

“Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” Programının Çekimleri Ordu’da Yapıldı
29 Ekim 2018 - 1:36

Show TV’nin ilgiyle izlenen “Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” programının Ordu çekimleri tamamlandı.

 

Program yönetmeni Ömer Şenol Şişman, yapım koordinatörü Mustafa Ülker, kameramanlar Salih Söğüt, Şahin Solak, Bilge Kağan Şişman, Mehmet Topçu ve sunucu Turgay Başyayla’dan oluşan “Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” programı ekibi, 4 gündür Ordu’nun çeşitli yörelerinde çekimler gerçekleştirdi.

 

Ülkemizin yüzlerce yıllık geleneksel lezzetlerini, tarihini, doğal ve kültürel zenginliklerini sanatçı Turgay Başyayla’nın türküleri eşliğinde tanıtan “Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” programı, Ordu’nun Altınordu, Fatsa, Ulubey ve Sayacabaşı olmak üzere değişik noktalarında, birbirinden güzel çekimler yaptı.

 

Çekimler sırasında Vali Seddar Yavuz’a da bir nezaket ziyareti gerçekleştiren program sunucusu ve Türk Halk Müziği sanatçısı Turgay Başyayla ile yapım koordinatörü Mustafa Ülker, gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundular.

 

Ordu’da gerçekleştirilen çekimler hakkında Vali Yavuz’a detaylı bilgi veren ve Ordu’da çok keyifli program çekimi gerçekleştirdiklerini, Ordu’nun her yeni yayın döneminde en çok izlenen iller arasında ilk sırada yer aldığını belirten Turgay Başyayla, “Yaz döneminde Ordu’da yine çekimler yapacak ve bu güzel şehri tanıtmaya devam edeceğiz. 4 gün süresince yaptığımız Ordu çekimlerimiz, Kasım ayı içinde 2 bölüm olarak  Show TV’de ekranlara gelecek. Ordu cekimlerimizde bize her türlü desteği ve katkıyı sunan Sayın Valimiz Seddar Yavuz’a ve ekibine bir kez daha arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu kaydeden Vali Seddar Yavuz, Ordu’nun bozulmamış büyüleyici doğası ile bir turizm şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyleyerek, “Karadeniz’in incisi bu güzel şehrimiz, mavi ile yeşilin kucaklaştığı eşsiz güzelliği ile turizmde gözbebeği olacaktır. Sizlerde ilimizde yaptığınız çekimlerle Ordu’nun yemeklerini, misafirperver, nezaketli insanlarını en güzel şekilde anlatarak ekranlara taşıyacak ve izleyenlerle buluşturacaksınız. Ekibinize ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-