Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

TSİP BAŞKANI OĞUZ DESTEK PAKETİNİ YETERSİZ BULDU

TSİP BAŞKANI OĞUZ DESTEK PAKETİNİ YETERSİZ BULDU
05 Ocak 2021 - 23:49

Türkiye Sosyalist İşçi Partisi (TSİP) Ünye İlçe Başkanı Salim Oğuz, devletin esnaflara sağladığı destek bütçesinin az olduğunu ve korona virüsün bir teknoloji virüsün olduğunu belirtti.

Türkiye Sosyalist İşçi Partisi (TSİP) Ünye İlçe Başkanı Salim Oğuz ile gerçekleştirdiğimiz röportajda şu sözleri ifade etti;

“Bütün dünyada korona virüs salgını geldikten sonra ben daha öncede açıklamalar yapmıştım. Bize göre korona virüsü teknoloji virüsüdür. Teknoloji yoluyla insanlara verilen bir virüstür. Bu konuda karlı ve kazançlı çıkacak olanlar empresyonizm ve kapitalizmlerdir. Mağdur olanlar ise küçük esnaflar ve halkımızdır. Ünye’de bulunana küçük esnafın mağduriyetini dile getirmek istiyorum. Esnaflara 500 ve 750 TL olarak komik bir rakam belirlenmiştir. Ben Emek Baharatın işletmecisi ve Türkiye Sosyalist Partisinin Ünye Temsilcisi olarak böyle komik bir rakamı kabul etmiyorum. Ben baharatçı olarak 5 gün açık oluyorum ve bu 5 gün içeresinde dükkân kirasını bile çıkaramıyorum. Küçük esnaflar olarak mağduruz. Ben şahsen Emek Baharat İşletmecisi olarak bu miktarı kabul etmiyorum.” Dedi.     

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-