Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

TOPLANTIYA KATILIN ,OLAN BİTENİ ÖĞRENİN

TOPLANTIYA KATILIN ,OLAN BİTENİ ÖĞRENİN
07 Ocak 2020 - 1:12

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden yapılan basın açıklamasında BENTONİT OCAĞI KAPASİTE ARTIŞ talebi nedeniyle halk ile istişare toplantısı yapılacak.

ORDU il ÜNYE, ilce NADİRLİ, KİLLİK VE HİZARBAŞIGÜNLÜK MAHALLELERİ mevkiinde SİVOMATİC MADENCİLİK A.Ş. tarafından yapılması planlanan SİCİL 48339 NOLU IV. GRUP BENTONİT OCAĞI KAPASİTE ARTIŞI projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.
Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 07/01/2020 tarihinde saat 14:30 ‘da Hamarat petrol karşısı Çatalpınar köy konağında Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.

ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya ORDU Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve ORDU Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden bilgi alınabilir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur..

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-