Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“TEŞEKKÜRLER ÜNYE”

“TEŞEKKÜRLER ÜNYE”
03 Mart 2020 - 19:08

Ünye Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi, 2 Mart pazartesi günü gerçekleşen şehitlere destek ve saygı yürüyüşü sonrası teşekkür konuşması yayınladı.

“ŞEHİTLERİMİZE SAYGI KAHRAMAN ORDUMUZA DESTEK YÜRÜYÜŞÜ İÇİN TEŞEKKÜRLER ÜNYE”

Onursal Başkanlığını yaptığım, Ünye Temsilcisi ve Dernek Başkan Yardımcımız Murat Alemdar ile birlikte, Fatsa-Ünye ve Çevre İlçeler Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği olarak önderliğini yaptığımız ve Fatsa İlçemizle eş zamanlı başlayan bu Kutlu Yürüyüşe Güçlü desteklerini esirgemeyen; Ünye Kaymakamımız sayın Ümit Hüseyin Güney ‘e, Ünye Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Tavlı ‘ya, Siyasi Partilerimize, Derneklerimizle, Sivil Toplum Örgütlerimize ve Değerli ÜNYE HALKINA şükranlarımızı sunuyorum.

Böylesine hassas ve önemli bir süreçten geçen Ülkemizin her karış toprağında birlik ve beraberlik adına yapmış olduğumuz bu manevi değeri yüksek yürüyüşümüze Ünye halkımız, bütün sivil toplum kuruluşlarımız ve en önemlisi halkımızın güçlü katılımları ile birlikte Ünye olduk.  Tabiki bu birlikteliği halkımıza duyurmada hassasiyetimize hassasiyetle ve güçlü bir şekilde destek olan basınımıza ayrıca şükranlarımızı sunuyorum. Ve şunu diyorum ki; GÖK KUBBE VAR OLDUKÇA, TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR OLACAKTIR. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.  Bir kez daha Şehitlerimize Yüce Rabbimizden Rahmet, Yaralı Mehmetçiklerimize Acil Şifalar dilerken, BAHAR KALKANI HAREKÂTINI ve Devletimizi sonuna kadar desteklediğimizi belirtiyoruz.”

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-