Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

TEKKİRAZ’DAKİ YOL SORUNU GÜNDEM OLDU

TEKKİRAZ’DAKİ YOL SORUNU GÜNDEM OLDU
19 Ağustos 2020 - 16:09

“Başkan Yol İsteyen Vatandaşa Kazma Kürek Teklif Etti” başlıklı habrimizin ardından konu ile ilgili olarak Ünye Belediyesi Ak Parti Meclis üyesi Yılmaz Turan gazetemize açıklamalarda bulundu.

Ünye Belediyesi Ak Parti Meclis üyesi Yılmaz Turan, “Tekkirazlı olarak o bölgenin sorunlarını iyi biliyorum. Bu vatandaşın şikayette bulunduğu yol güzergahındaki prablemlerin çözüldüğüne de vakıfım.Bu yüzden konu ile ilgili açıklama yapma gereği duydum ve kamuoyunu bilgilendirmek istiyorum” dedi.

Ak Partili Meclis üyesi Yılmaz Turan konu ile ilgili gazetemize şu açıkamalarda bulundu;

“Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı koronavirüs hastalığı sebebiyle şuanda evinde kontrol altında.

“Başkan Yol İsteyen Vatandaşa Kazma Kürek Teklif Etti” başlıklı haberinizdeki konu asılsızdır. Hatta muhtarımızla görüşerek, şahsın yolun yapılması için 3-4 defa belediyeye müracaat ettiğini ve bu yolun 4 defa yaptırıldığını teyit etmiştik. Size gönderilen bu fotoğraf 2 yıl önceki selde çekilmiştir ve zaten bu sel afetinde birçok kişi mağdur olmuştur. Biz de bunları biliyoruz.

Sel olayından sonra belediyemizin imkanları dahilinde herkesin yolunu bir şekilde yaptık. Kimseyi mağdur etmemek adına elimizden gelen imkanlar doğrultusunda herkesin sorunlarına çözüm bulduk. Başkanımız Hüseyin Tavlı göreve geldiğinde ilk olarak bu beyefendinin yolunu yaptırdı. Ben bizzat kendim gittim, gördüm ve bu vatandaşın yolunun 4 defa yapıldığını biliyorum.” dedi

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-