Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

TAVLI’DAN UMUDU KESEN VATANDAŞ HİLMİ GÜLER’E SESLENDİ

TAVLI’DAN UMUDU KESEN VATANDAŞ HİLMİ GÜLER’E SESLENDİ
18 Şubat 2021 - 23:54

ÜNYE ATATÜRK PARKINA BÜYÜKŞEHİR ELİ DEĞSİN

ilçesinde bulunan Tayfun Gürsoy Parkı’nda Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yenileme çalışmaları tamamlandı. Buradaki yenileme çalışmasını gören vatandaşlar aynı çalışmayı Ünye Atatürk Parkı içinde istediler.

Tayfun Gürsoy Parkını Büyükşehir Belediye ekipleri, istinat duvarı yapımı başta olmak üzere yürüyüş yolu, aydınlatma, kent mobilyaları ile çocuk oyun gruplarını tamamen yenileyerek estetik ve modern bir görünüme kavuşturdu.

Özellikle iyi havalarda vatandaşlar tarafından tercih edilen Tayfun Gürsoy Parkı ve Ünye Atatürk Parkı kentin cazibe merkezi ve kalbi olmasından dolayı buraya yapılan hizmetlerin önemini belirten vatandaşlar;

“Büyükşehir Belediyesince yenilenen Altınordu’daki Tayfun Gürsoy Parkı Ordu’ya yakışan bir park oldu.Ünye belediyesinin yaptığı bir şey yok, yapacak diyede bekleyecek halimiz yok.

O yüzden sayın Hilmi Güler’den isteğimiz, Ünye de Ordu Büyükşehir’in bir parçası olduğuna göre Atatürk Parkı’nın bir an önce elden geçirilerek yenilenmesini istiyoruz” dediler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-