Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Sunay Akın’a Yoğun İlgi

Sunay Akın’a Yoğun İlgi
09 Ocak 2020 - 18:00

Ünye 1. Kitap Fuarı’na katılan Sanatçı-Yazar Sunay Akın yoğun ilgi ile karşılaşırken yaptığı açıklamada “gençlerimizin okuması, sorgulaması gerekiyor. Gençlerimizin umut dolu hayallerinin olması beni çok umutlandırıyor” dedi.

6-12 Ocak tarihleri arasında Ünye’de düzenlenen 1. Kitap Fuar’ı devam ederken birçok yazar fuar kapsamında ilçeye geldi. Fuarda imza günü düzenleyen Ünlü Sanatçı ve Yazar Sunay Akın’a yoğun ilgi gösteren kitapseverler, kitap imzalattı. Bazı okurlar gözyaşlarını tutamazken yine onları Sunay Akın teselli etti.

“Daha Güzel Bir Dünya Gençlerimizin Hayallerinde”

Gördüğü ilgi karşısında mutlu olduğunu ifade eden Sunay Akın, “genç arkadaşlarıma baktıkça insan umutlanıyor. Ben Türkiye’nin dört bir yanındaki sanat etkinliklerine katılıyorum. Harika bir gençlik olduğunu görüyorum. Özellikle kendi ülkemin gençlerinin okuması, sorgulaması, merak etmesi, umut dolu hayalleri beni de çok umutlandırıyor. Gençlerin bize ihtiyacı yok. Ünye’de gördüm ki bir kez daha bizlerin gençlerimizin hayallerine ve umutlarına ihtiyacımız var. Daha güzel bir Türkiye, daha güzel bir Dünya gençlerimizin hayallerinde ve umutlarında” dedi.

Biletler Yok Satıldı

Öte yandan bu akşam Ünye’de bir tiyatro gösterisi yapacak olan Sunay Akın’ın biletlerinin tükendiği ifade edildi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-