Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÖNDE VEKİL, ARKADA İMAR RANTI ABİDESİ

Her yaptığı olay olan Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’dan yine başka bir olay paylaşım geldi.Belki bilinçli ,belkide bilinçsiz verilen pozlar vekil Enginyurt’u yine konuşulan adam durumuna getirdi.

Sosyal medyayı en faal şekilde kullanan Enginyurt’un ‘’Güzel memleketim ORDU’dan dostlara selam olsun’’.başlıklı paylaştığı fotoğraflar kısa surede Ordu’nun gündemine oturdu.İlk bakışta normal bir fotoğraf olarak görülen fakat vatandaşların dikkatinden kaçmayan ayrıntı bir anda kulislerde ilk gündem konusu oldu.

Öyle ki her seferinde halkın sesi olduğunu ,yolsuzlukla ,rantla mücadele ettiği yönünde açıklamalarda bulunan vekil Enginyurt’un selam yollamak için paylaştığı fotoğraf çok manidar karşılandı.

Gerek okuyucularımız gerekse sokaktaki vatandaş  , her hareketi olay ve anlam yüklü olan MHP milletvekili Cemal Enginyurt’un ,Ordu’da adeta ranttın ve imar yolsuzluğunun anıtı haline gelen Belde Evlerini arkasına alarak verdiği mesajın nereye ve kimlere yollandığı konusunu konuşuyor ve merak ediyor.

Bilindiği gibi,bir önceki belediyeler döneminde yaşanan imar rezaletinin izlerini silmek ve hataları tekrarlamamak adına göreve gelir gelmez halkın ve Ordu’nun menfaatine kararlar alan Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in, imar rantı ile ilgili yapılan mücadelenin en tepesi pozisyonundaki Belde Evlerini  sadece Ordu değil Türkiye konuşmuştu.

7’den 70’e kamuoyundan destek gören Belde Evlerinin durdurulma kararı alınması ve imar rantlarıyla yapılan mücadele göz önüne alındığında, sayın vekil Enginyurt’un bu fotoğrafı paylaşırken ki niyetinin de merak edilmesi kadar doğal bir şey olamaz.

Lakin bizde kurum olarak niyetçi olmadığımıza göre, bu paylaşımın  cevabının  sadece  MHP milletvekili Cemal Enginyurt açıklayana kadar kendinde saklı olduğudur.

Ve ancak elimizden gelen sadece , bu paylaşımda rantçılara ve hırsızlara cesaret değil ,bir göz dağı verilme amacı vardır düşüncesi içerisinde ki yorumumuzu kamuoyu ile paylaşabiliriz. Ama bir gerçek var ki MHP milletvekili Cemal Enginyurt ‘un kamuoyu ile paylaştığı paylaşımlarda daha dikkatli olmasıdır.

Bu arada son olarak kesin olan birşey var,düşünceler,yorumlar ve niyetler her ne olursa olsun bu paylaşımın uzun süre daha konuşulacağı da aşikardır…

ÖNDE VEKİL, ARKADA İMAR RANTI ABİDESİ Her yaptığı olay olan Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’dan yine başka bir olay paylaşım geldi.Belki bilinçli ,belkide bilinçsiz verilen pozlar vekil Enginyurt’u yine konuşulan adam durumuna getirdi. Sosyal medyayı en faal şekilde kullanan Enginyurt’un ‘’Güzel memleketim ORDU’dan dostlara selam olsun’’.başlıklı paylaştığı fotoğraflar kısa surede Ordu’nun gündemine oturdu.İlk […]

Subliminal mesaj mı ? Tesadüf mü?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.