Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

SÖZÜNÜ TUTAN BAŞKANA HALKTAN GÜVENOYU

SÖZÜNÜ TUTAN BAŞKANA HALKTAN GÜVENOYU
11 Ekim 2018 - 2:10

BAŞKAN ÇAMYAR “KENTİMİZİ HALKIMIZLA YÖNETECEĞİZ”

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar göreve geldiği ilk gün ”Ünye’yi Birlikte Yöneteceğiz” sözünü tutmaya devam ediyor.

Ünye Belediyesi’nin her Çarşamba günü düzenlediği Halk Günü’nde, Belediye Başkanı Ahmet Çamyar vatandaşları makamında ağırlıyor.Bu buluşmalarda vatandaşlar sorunlarını paylaşma imkanı bulurken, başkan Çamyar vatandasın derdine derman olmaya devam ediyor.

VATANDAŞTAN BELEDİYEYE BAŞKANINA ÖVGÜ

Ünye Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ettiklerini söyleyen vatandaşlar ise Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek,uygulamadan memnun olduklarını belirttiler.Vatandaşlar”önceden değil makama çıkmak,belediye başkanının kapısına yaklaşamazdık,randevu alamazdık.Simdi kapılar sonuna kadar halka açık ve bizlerin önemsendiğini görmek mutluluk verici” dediler.

”ÜNYE’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Haftanın belirli günlerinde düzenli olarak yapılan esnaf ve mahalle ziyaretleri ile birlikte, her hafta Çarşamba günleri makamında Ünyelilerle görüşen Başkan Çamyar amaçlarının tüm Ünyelilerle doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar”Söz verdiğimiz gibi kentimizi halkımızla yöneteceğiz. Halkımızın görüş ve önerileri benim için çok değerli. Vatandaşımızla sürekli fikir alış verişinde bulunacağım” diye konuştu.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-