Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

SONUNDA FATSA’NIN ÖNÜNE GEÇTİK

SONUNDA FATSA’NIN ÖNÜNE GEÇTİK
09 Eylül 2020 - 2:22

Ünye Belediyesi dev projelerini tek tek hayata geçiriyor.Yapılan yatırımlar ve projelerle yeniden Ordu’nun yükselen değeri olan ve Başkan İbrahim Etem Kibar ile adeta parlayan Fatsa’yı nihayet geride bırakacak proje Ünye’de hayata geçti.

Öyle ki Ünye belediyesi son hizmeti ile bu alanda 7 değişik yere yatırım yaparak halka açıldı.

Fark yaratan son projede , meydanda kurulan yöresel ürünler satış büfesinin bulunduğu alana tabureler atan belediye halka çay satışına başladı.

Bilindiği gibi Cevizdere, , Asarkaya kent ormanı ,Atatürk parkı çay ocağı ve yanındaki sosyal tesis ile başlayan çay sektöründeki yükseliş ,Emirgan çay bahçesi , Tilla çay bahçesi ve meydandaki Ortar büfesi ile tavan yaptı.

Sektörün lideri olduk

Hizmet anlayışı ve yatırımları göz alındığında çay sektörünü eline geçiren Ünye belediyesi,Türk insanının vazgeçilmezi olan çay hususunda diğer ilçeleri sollamış durumda.

Belediye bölgedeki çay sektöründeki hakimiyetini kaybetmemek için uzak doğuya açılırsa veya çay fabrikası kurarsa şaşırmayacağımız gibi, son Belediye meclisinde alınan kararla açılan 2 uzman kadrosundan birine iyi bir kazancı alınabileceği de kulislerde şimdiden konuşulan konular arasına girdi.

Başkan Tavlı’ya Ünye’nin kanayan yaralarına parmak bastığı için teşekkür ediyor,çay yatırımlarında başarılar diliyoruz.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-