Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Site Sakinleri, 19 Mayıs Bayramını ve Kandili Kutladılar

Site Sakinleri, 19 Mayıs Bayramını ve Kandili Kutladılar
20 Mayıs 2020 - 2:09

Ünye’nin Gölevi Mahallesi’nde bulunan site sakinleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle meşale ve müzik eşliğinde renkli kutlamalara sahne oldu.


Gölevi Mahallesi’nde bulunan 72 dairelik Seçkinler Sitesi, 19 Mayıs kutlamaları çerçevesinde düzenledikleri görkemli meşale ve müzik eşliğinde program gerçekleştirdi. Özellikle bütün ailelerin katıldığı kutlama şöleninde, balkonlardan bayrak eşliği eden birçok vatandaş ise meşale yakarak renkli görüntüler oluşturdu.


Türkiye Cumhuriyeti’nin her resmi bayramlarında bu tür organizasyonlara imza attıklarını söyleyen Seçkinler Sitesi Kurulu Başkanı Emine Demirci,” Geçtiğimiz 23 Nisan’da yine sitemizde meşalelerle beraber vatandaşlarımızla kutlama etkinliği düzenledik. Yine bu akşam 19 Mayıs olması münasebetiyle gençlerimize destek amaçlı kutlamalarımızı meşale yakarak müzik eşliğinde kutlayalım istedik. Korona virüs nedeniyle site sakinlerimiz içinde yapılan bu kutlama etkinliği de moral olur diye düşündük. Ayrıca bu etkinliğin bitiminde Kadir Gecesi programımız var. Yine hep birlikte sitemizdeki ailelerimizle beraber Yasin-i Şerif okuyarak programımızı tamamlayacağız. Burada toplam 72 dairemizde Whatsapp grubumuzdan arkadaşlarımıza ulaşarak hepsini bilgilendirdik ve herkes kutlamalarımıza katıldı ” dedi.


Meşaleli ve müzik eşliğinde görkemli kutlama yapan site sakinleri daha sonra Kadir Gecesi nedeniyle Yasin-i Şerif okudu.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-