Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ŞİŞMAN,BAYRAM ÖNCESİ ÇALIŞMALARA TAM GAZ VERDİ

ŞİŞMAN,BAYRAM ÖNCESİ ÇALIŞMALARA TAM GAZ VERDİ
22 Mayıs 2020 - 0:57

Ordu Büyükşehir Belediyesi yatırım programı kapsamında Ünye ilçesinde 140 km alanda yol çalışması yapıyor.

Şehir merkezi, Yunus Emre Türbesi ,Asarkaya ve sanayi kavşağı ,yol asfaltlama,betonlama ve düzenleme çalışması yürüten Büyükşehir Belediye ekipleri çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

 İlçede alt yapısı sorunlu, vatandaşların mağduriyet yaşadığı Büyük cami etrafındaki yollarda ise sona gelindi.

Şehir merkezinde ki yolun bayrama yetişip yetişmeyeceği  kamuoyunda en çok merak konu olurken ,Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldık.

Kısa bir süre önce Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine gelen ve göreve gelir gelmez Ordu’nun tüm ilçelerinde ağırlığını hissettiren  Bülent Şişman,bayram öncesi Ünyelilere güzel haberler verdi.

Ordu’da ki çalışmaları  yerinde takip eden ve koltukta değil sahada olmayı tercih eden Genel Sekreter Yardımcısı Şişman’ı yine çalışmaların başında yakaladık.

Çakır Medya Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çakır ile sohbet eden  Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman,

 “Bu bölgede yağmur suyu hatlarında sorun olduğu için her yağmur yağdığında su birikmeleri ve dükkânları su basma sorunları yaşanıyordu. Burası Ünye’nin merkezinde olan, görmezden gelemeyeceğimiz bir yerdi. Yağmur suyu çalışmaları ardından bölgede 1 km alanda sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Böylece yaşanan sorunların önüne geçmiş olacağız.Bayram öncesi çalışmalara hız verdik.Yağmur veya başka aksilikler olmasa Kaledere mahallemizde ki yol çalışmasını bitireceğiz” diye konuştu.

BEKLENEN YATIRIMLAR İÇİN DE DÜĞMEYE BASILDI

Öte yandan Genel Sekreter Yardımcısı Şişman, Saraçlı mahallesi Orta Saraçlı mevkii olarak bilinen 1.6 km uzunluğundaki Yunus Emre Türbesi’ne giden stabilize yolda da kısa zaman içerisinde sıcak asfalt çalışmalarına başlanacağının ve trafik kazalarının yaşandığı Ünye sanayi sitesinin bulunduğu alanda kavşak çalışması yapılacağının müjdesini de verdi ve tüm Ordu’luların şimdiden bayramını kutladı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-