Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

SIR DOLU İNTİHAR GİRİŞİMİ

SIR DOLU İNTİHAR GİRİŞİMİ
01 Kasım 2019 - 1:03

Dün öğle saatlerinde Perşembe İlçesi Çınar Toki konutlarında sır dolu bir intihar girişimi yaşandı.
İlçenin Çınar Mahallesinde bulunan TOKİ evlerinde bir binanın 5. Katındaki dairenin penceresinden yükselen çığlık sesleri 25-30 yaşları arasında bir bayan kendisini pencereden aşağı atmaya çalıştığı öğrenildi. İntihar olayı son anda önlendi.Henüz adı ve nedeni bilinmeyen intihar girişimi sırasında pencereden kendisini aşağıya bırakmak isteyen bayanın bağırarak, “Hayatımı kararttınız, bana tecavüz ettiniz, beni mahvettiniz” gibi sözlerle çığlıklar attığı duyuldu.

Çığlıkların etraftan duyulması üzerine olay yerine Polis ve itfaiye ekipleri gelerek, pencerenin altına branda ile şişirmeli balon açtılar. Pencereye itfaiye merdiveni dayadılar. Polis ekipleri ile bir hemşire binaya girerek bayanı kurtarmak istediler. Kadın hemşireyi itekleyerek son anda düşmekten kurtarıldı. O sırada polis ve itfaiye ekipleri intihara kalkışan bayanı kurtararak, büyük bir faciayı önlemiş oldular.

İntihara kalkışan kadın Ordu Eğitim araştırma hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İntihara kalkışan bayanın ilçeye dışarıdan gelen bir yabancı olduğu söylenirken, ancak, olay hakkında henüz net ve resmi bir açıklama yapılmadı.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-