Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BİRBİRİNDEN GÜZEL ÇİÇEKLER BERKE ÇİÇEK TASARIMDA

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BİRBİRİNDEN GÜZEL ÇİÇEKLER BERKE ÇİÇEK TASARIMDA
13 Şubat 2020 - 11:55

Sevgililer Gününde sevgisini çiçekle ifade etmek isteyenlerin ilk adresi olan Berke Çiçek Tasarım 14 Şubata hazır.

Çeşit bolluğu ve hizmet kalitesiyle Ünye’de ve bölgede adından söz ettiren Berke Çiçek Tasarım, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hazırladıkları farklı tasarımlar ve birbirinden güzel çiçekler ile sevgisini çiçekle ifade etmek isteyenleri bekliyor.

Farklı tasarımlar ile en kaliteli ve iyi çiçekleri bir araya getirdiklerini belirten Berke Çiçek Tasarım İşletmecisi Murat Özkaya, Sevgililer Günü’nde tüm müşterilerini Berke Çiçek’e beklediklerini belirterek şunları ifade etti;

Berke Çiçek Tasarım İşletmecisi Murat Özkaya; “Yarın 14 Şubat Sevgililer Günü ve Berke Çiçek ailesi olarak tüm sevgililerin Sevgililer Günü’nü kutluyoruz. Biz her özel günde olduğu gibi bu güne özel olarak da en kaliteli ve güzel çiçeklerimizi getirdik. 14 Şubat’a özel hazırladığımız farklı tasarımlar ile vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Buketlerimiz, güllerimiz, orkidelerimiz, yapay çiçeklerimiz, tenaryum çeşitlerimiz mevcut ve vatandaşlar isteklerine uygun her şeyi burada bulabilirler. Tüm müşterilerimizi 14 Şubat’ta kaliteli ve iyi hizmet vermek için bekliyoruz.”dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-