Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu Avrupa FCL Ağına dahil oldu.

Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu Avrupa FCL Ağına dahil oldu.
27 Kasım 2020 - 4:27

lçemiz Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu Avrupa FCL Ağına dahil oldu. Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulunun ağa dahil olmasıyla birlikte ülkemizden Avrupa FCL ağına dahil olan okul sayısı 12 ‘ye yükseldi. Okulumuzun ağa dahil olmasında emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.
FCL AĞI NEDİR?
Esnek öğrenme alanlarına yönelik farklı çalışmalar arasında bağlantılar kurmak, fikir alışverişi ve iş birliğini teşvik etmek için Avrupa Okul Ağı (European Schoolnet), yenilikçi öğrenme laboratuvarları ve esnek öğrenme alanları için açık bir ağ kurmuştur.
“FCL Öğrenme Laboratuvarları Ağı” öğrenme alanlarının yönetimi, ticari ortaklıklar ve endüstri ile işbirliği, öğretmen eğitimi faaliyetleri gibi farklı konularda fikir alışverişinde bulunmaları için çeşitli katılımcıları bir araya getirmektedir. Ağ üyeleri, FCL web sitesi ve çevrimiçi veya yüz yüze toplantılar yoluyla fikir alışverişinde bulunabilirler.
Avrupa Okul Ağı tarafından belirlenmiş kriterleri karşılayan öğrenme laboratuvarları/alanları, akreditasyon alarak bu ağa katılırlar. Akredite edilen ağ üyeleri FCL logosunu ve rozetini kullanabilir ve böylece çalışmalarının FCL ile bağlantısını tescillenmiş olarak gösterebilirler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-