Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

SARAÇLI SAKİNLERİ ÇÖZÜM BEKLİYOR

SARAÇLI SAKİNLERİ ÇÖZÜM BEKLİYOR
14 Ağustos 2020 - 10:51

Ünye Saraçlı mahallesi Coldur sokak sakinleri yağmur yağdığında her zaman aynı manzara ile karşı karşıya kalıyorlar.

MUHTAR UYUYOR MU?

Gazetemiz whatsapp hattına mahallerindeki   sorunu bildiren vatandaşlar, öncelikli olarak yıllardır mahalle muhtarlığı yapan ve bu sıkıntıları en iyi bildiği halde çözmeyen Aslan Akbaş’a sitem ettiler.

VATANDAŞ MAĞDUR

Mahalle sakinleri yağmur yağdığında yolları üzerinde küçük bir gölet oluştuğunu   işe gidip gelirken yetişkinlerin,okula giderken de çocukların mağdur olduğunu belirttiler.

‘’Ünye yağışı çok alan bir bölgede olduğu için yılın 3 de 2’sinde bu sorunları yaşıyoruz.İşin ilginç yanı bu su birikintisi muhtarın evine çok yakın ve neden hala yapılmıyor mahalle sakinleri olarak anlamış değiliz.Her yağmurda burada göl oluşuyor. Büyükşehirde yaşıyoruz ama 2.sınıf vatandaş muamelesi görüyoruz.Önümüz sonbahar yağmurlar dahada artarak devam edecek yetkililer inşallah sesimizi duyar ve bu sıkıntımızı giderirler’’ dediler.

HALK İSTEDİ HAYIRLI BAŞKAN ÇÖZECEK Mİ ?

Bugüne kadar akrabalarının yollarını yapan başkan olarak kamuoyunda ”Hayırlı Başkan” olarak anılan Hüseyin Tavlı bu kez halkın sesini duyarak , yıllardır süren bu sıkıntıyı çözecek mi bekleyip göreceğiz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-