Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

SAADET PARTİSİ’NDEN MAHALLE VE MUHTAR ZİYARETİ

SAADET PARTİSİ’NDEN MAHALLE VE MUHTAR ZİYARETİ
19 Şubat 2021 - 13:28

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanlığı muhtarları ziyaret programı kapsamında Kaledere, Çınarlık ve Hamidiye Mahallelerinin muhtarlarını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Ünye Belediye Meclis üyeleri ve İlçe Teşkilatı katıldı.   

Hamidiye Muhtarı Ömer Atik yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

“Başkanımız biz muhtarları ziyaret etti ve mahallelerimizin sorunlarını kendilerine dile getirdik. Bizlere de yardımcı olacaklarını söylediler. Geldikleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Başlatmış olduğumuz Mahalle Muhtarlığı ziyaretimizi vardı. Ziyaretlerimizin ikincisini gerçekleştirmiş oluyoruz. Bugün de Hamidiye Mahallesi Muhtarlığımıza geldik. Belediye Meclis üyelerimiz ve İlçe Teşkilatımız ile gezmeye başladık. Ünye merkezinde 18 tane mahalle muhtarlığı var. Bu 18 Mahalle Muhtarlığımızın tamamını ziyaret etmek ve mahallemizin problemlerini Belediye Meclis Üyelerimiz aracılığıyla gündeme getireceğiz. Ünye’deki Mahalle muhtarlarımızın ziyafeti bittikten sonra akabinde kırsalda bulunan köylerimizi ziyaret etmek istiyoruz. Orada kimin muhtarlarımızın da dertlerini dinlemek ve sorunlarına çözüm bulmak taraftarıyız. Ünye’de Saadet Partisi olarak mahalle ziyaretlerimiz devam ettireceğiz. “Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-