Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

REİS SPORCULARINDAN MİLLİLİK BELGE GURURU

REİS SPORCULARINDAN MİLLİLİK BELGE GURURU
17 Ekim 2020 - 14:47

Ünye Reis Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları Ünye’yi gururlandırdı.

26 Kasım- 1 Aralık tarihleri arasında Ankara’da yapılan İpekyolu 4. Uluslararası Wushu Balkan Şampiyonusuna katılan ve da birinci olan Ayfer Arslan, üçüncü olan Burcu Uysal ve Ahmet Sedat Arıca Milli Sporcu olma belgelerini almak için Dış İşleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’ı ziyarette bulundu.

Reis Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan Ankara ziyareti sonrası yaptığı basın açıklamasında teşekkürlerini takdim ederek şu sözleri ifade etti;  

“Bilindiği gibi 2019 yılında kulübümüzün dört sporcusu Milli Takım Kampına davet edilmişti. Bu şampiyona da bir sporcumuz balkan şampiyonu olmuştu. Sporcularımız Millik olma hakkı kazandılar. Millik Belgelerini de Wushu Federasyondan aldılar. Biz Ünye’de değerli büyüğümüz Dış İşleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Bey’i ziyaretlerde bulunduk. Bu sporcularımızın aldığı belgeyi yine Devlet Büyüklerimiz tarafından sporcularımıza takdim ettiler. Dış İşleri Bakanlığımız, gittiğimizde bizleri çok güzel karşıladı ve yemek tertipledi. Sporcularımızın bu onurlu belgeyi almaları kulüp olarak çok gurur duyduk. Sporcularımız; Balkan Şampiyonları, Ayfer Arslan, Burcu Uysal ve Ahmet Sedat Arıca birde Kulüp Judo Antrenörü Mehmet Celal Karagöz bizlerle gitti.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-