Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Polislik Sınavına Hazırlananlara Kurs Müjdesi

Polislik Sınavına Hazırlananlara Kurs Müjdesi
08 Aralık 2020 - 20:21

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Yüksek Okulu sınavına girecek olan gençler için ücretsiz parkur eğitimi verileceğini söyledi.
Polis olmak isteyenlere ücretsiz kurs..

Haftanın 3 günü Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisesi spor salonunda gerçekleşecek olan eğitimlere katılmak isteyen gençlerin Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü’ne müracaat etmesi istendi.

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü AydınKuyumcu, Ordu Valisi Tuncay Sonel’in himayesinde, Ordu İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ile Ünye Kaymakamlığı ve Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile POMEM sınavlarına hazırlanan gençlere parkur eğitimi verileceğini söyledi.

Ücretsiz parkur eğitimi

Aydın Kuyumcu açıklamasında, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle beraber Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü olarak Ordu Valiliğimizin himayelerinde önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Yüksek Okulları giriş sınavına ücretsiz parkur eğitimi vereceğiz.Gençlerimizin bu sınavlarda daha başarılı olmaları için Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisesi spor salonunda polis okulu sınavı parkuru durduk. Bu parkurda gençlerimize yardımcı olmak amaçlı antrenörlerimiz ve spor uzmanlarımızla beraber parkur çalışmaları yapacağız.”dedi.

14 Aralıkta başlayacak

Eğitimlerin 14 Aralık Pazartesi günü başlayacağını ve katılmak isteyen gençlerin Ünye Gençlik Hizmetleri ve spor ile Müdürlüğüne müracaat etmesi gerektiğini vurgulayan Kuyumcu şunları söyledi; “Bu çalışmalar pandemi döneminde devletimizin gençlerimizin yanında olduğunu göstermek amacıyla Ünye Kaymakamlığı ve Ünye Milli Eğitim Müdürlüğümüzün desteği ile ücretsiz olarak bu sınava çalışma programı hazırladık.Çalışmalar 14 Aralık Pazartesi günü başlayacak. Polis okulu sınavına girecek olan gençlerimiz Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğüne gerek kayıt formu ile başvurularını yapabilir. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 16:00 ile 19:00 saatleri arasında yapacağımız çalışmalara gelen taleplere göre ayarlanacak olup yaptığımız bu çalışmalar geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hayırlı olur. Bu vesile ile bize destek olan devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-