Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÖZTÜRK TÖRENLE UĞURLANDI

ÖZTÜRK TÖRENLE UĞURLANDI
06 Ekim 2019 - 12:39

Ekim 2019 Cumartesi günü Ünye Keşköy mevkiinde görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Seyfettin Öztürk (50) için Ünye Belediyesi önünde tören düzenlendi.   

Törende ilk olarak İmam Hatip Lisesi mezunu 1991-1994 yılları arasında Taflancık Köyü’nde vekil imam olarak görev yapan ve 2001 yılından itibaren Ünye Belediyesi Temizlik İşleri’nde çalışan Seyfettin Öztürk’ün özgeçmişi okundu.

Törende konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, şunları söyledi; “Bugün gerçekten sabah kalktığında vatanına milletine, ailesine helalinden rızık ve nafaka kazanmak üzere yola çıkmış ve işinin başındayken elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi neticesinde değerli mesai arkadaşlarını, bizleri, çok kıymetli ailesini ve yakınlarını hüzne boğmuştur. Biz Seyfettin kardeşimizi gerçekten çalışkan, gayretli, arkadaşları arasında sevilen değerli şahsiyetli bir arkadaş olarak biliyoruz. Biz kendisinden razıydık. Mevlam da ondan razı olsun.  Bugün gerçekten acı bir günü yaşıyoruz ama netice itibariyle baktığımızda hepimizi bekleyen böyle bir son var” dedi.

Öztürk’ün cenazesi belediye önündeki törenin ardından arkadaşlarının omuzlarında Ünye Büyük Camii’ne getirildi. Burada öğle namazını takiben kılınacak cenaze namazının ardından Kadılar Tığnıt Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedilecek. 

Ünye Belediyesi önünde düzenlenen törene Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, belediye başkan yardımcıları, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, birim müdürleri, çalışma arkaadaşları ve ailesi katıldı

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-