Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

OTO BAŞKANI COŞKUN’DAN KIZILAY’A DESTEK ÇAĞRISI

OTO BAŞKANI COŞKUN’DAN KIZILAY’A DESTEK ÇAĞRISI
12 Aralık 2020 - 2:00

Ordu Tabipler Odası Başkanı Uzman Doktor Ali Coşkun pandemi nedeniyle kan ihtiyacının arttığını belirterek, kan bağışı yapılması için çağrıda bulundu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiye bağlı olarak kan stoklarında düşüş yaşanıyor. Duruma ilişkin açıklama yapan Ordu Tabipler Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun, vatandaşları kan bağışı yapmaya davet etti.  

Ordu Tabipler Odası Başkanı Uzman Doktor Ali Coşkun yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

“Pandemi sürecinde maalesef ki en büyük sıkıntılarımızdan birisi de Kızılay’ın kan stoklarının azalmasıdır. Biliyorsunuz ki ameliyata girecek olan hastalarımıza tıbbi tedavi için kan gerecek hastalara yegâne kan temin etme kurumumuz Kızılay’dır. Bütün hastanelere ve sağlık birimlerine kan temin etmektedir. Sizlerin ihtiyacı için gerekmektedir ama kan stokları oldukça azalmıştır. Ben Ordu halkından rica ediyorum, lütfen Kızılay’a kan bağışında bulunalım. Bugün veya yarın kimin ihtiyacı olacağı belli olmaz ve hepimiz bir faydamız olsun diye kan bağışında bulunsun. Ben inanıyorum ki sizlerin yardımı ile stoklarımız kan bağışı ile eski gücüne kavuşacaktır.” Dedi.    

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-