Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

OSB’DEN GÜZEL HABER

OSB’DEN GÜZEL HABER
02 Eylül 2020 - 1:01

Ünye Belediye Başkan Vekili Orhan Gürel, OSB’de alt yapı projelerinin bitirilme aşamasında olduğunu belirterek; “İsteyen müteşebbislerimiz inşallah iki ay içerisinde inşaata başlama noktasına gelebilecekler” dedi.

Ünye Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında gündem maddelerine geçmeden önce Ünye Belediye Başkanvekili Orhan Gürel, Ünye OSB ile ilgili olarak yaptığı konuşmasında iki ay içinde yatırımcıların burada inşaata başlayabileceklerini söyledi.

Müteşebbisler iki ay içinde inşaata başlayabilecek

Başkanvekili Gürel konuşmasında şunları ifade etti; “Bugün itibariyle Sanayi Bakanlığımızdan OSB alanımızla ilgili ekipler geldi. Altyapı projelerine başlanılmak üzere kendilerine bir kepçe tahsis ettik. Şuan itibariyle de yol güzergahlarındave zeminde kuyu açma yöntemiyle zemin numunelerini aldılar. Numuneleri inceleyecekler, yaklaşık 1. 5 ay gibi de altyapı projeleri bitecek. Müteşebbislere tapuları da tahsis edildi. Ondan sonra isteyen isteyen müteşebbislerimiz inşallah iki ay içerisinde inşaata başlama noktasına gelebilecekler diye düşünüyoruz.”

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-