Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU’DA NARKOTİK OPERASYONU

ORDU’DA NARKOTİK OPERASYONU
03 Kasım 2020 - 10:25

Ordu İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından narkotik operasyonu gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen operasyonda;

26.10.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (2) adet ecstasy hap ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

27.10.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gram esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

28.10.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları üzerine şüpheli (2) şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan ayrı ayrı dolayı adli işlem yapıldı.

28.10.2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gram esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

29.10.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 2 şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada 2 kilo 900 gram sentetik kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

31.10.2020 tarihinde şüpheli bir şahıs hakkında uyuşturucu kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

01.11.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan iki şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada (4) gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-