Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU’DA KPSS YE TRAFİK KAZASI ENGELİ

ORDU’DA KPSS YE TRAFİK KAZASI ENGELİ
06 Eylül 2020 - 10:15

Kamu Personeli Seçme Sınavı olarak bilinenKPSS lisans sınavı 6 Eylül Pazar günü “Genel Kültür-Genel Yetenek” ve “Eğitim Bilimleri” sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturum ile gerçekleşecek.

Ordu’da yapılacak sınav için yola çıkan binlerce kişi sınava yetişemedi. Nefise Akçelik Tüneli‘nde sabah saatlerinde meydana gelen kaza nediyle KPSS sınavı için Ordu’ya yola çıkan binlerce kişi saatlerce yolun açılmasını bekledi.

Bugün sabah saatlerinde Fatsa Ordu istikameti Nefise Akçelik tüneline trafik kazası meydana geldi. Yetkililer trafiği zamanında açamadığı için sınava giden vatandaşlar hızlı hareket edeyim derken tünel çıkışı sonrasında da üç kaza daha meydana geldiği belirtilirken sınava girecekler maalesef sınav saatine yetişemedikleri için Ordu da yapılan sınavın ertelenmesini istiyorlar

VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

Yolun geç açılması uzun kuyrukların oluşmasına ve trafiğin durmasına neden olunca bir çok kişi sosyal medyada isyanını paylaştı. Gazetemizi de arayan vatandaşlar bir yıldır bu sınava çalıştıklarını ve şuan sınava giremeyeceklerini ve kaderleriyle oynandığını belirtirken , yetkililere sitem ettiler.Neden ve niçin ilçelerde sınav yapılmadıda, 19 ilçe’de ki binlerce kişiyi Ordu merkeze doldururlar.Hani pande mi,hani kurallar inanın bazen bu kararları anlamış değiliz.Yüzlerce aracı sabah yollara döken zihniyeti kınıyoruz dediler.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-