Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN İYİ PARTİYE ZİYARET

ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN İYİ PARTİYE ZİYARET
16 Ekim 2020 - 21:56

Ordu Mali Müşavirler Odası Bahadır BAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Temmuz Ayında Gerçekleşen Seçim ileİyi Parti Ordu İl Başkanlığına Seçilen Ekrem Şentürk’e VeAltınordu İlçe Başkanı İbrahim Yeşilalan’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular. 

Ziyarette Oda Başkanı Bahadır BAŞ; “Mali Müşavirlerin, Alternatif Uyuşmazlık Yöntemlerinden; Uzlaştırmacılık Alanında Değil, İşçi İşveren Uyuşmazlıkları Ve Ticari Uyuşmazlıklar İle Sınırlı Olmak Üzere Arabuluculuk Alanında Çalışma Yapabilmelerini, Vergi Gelirlerinin Toplanmasında, Her Alanda Dijital Dönüşümün Sağlanmasında Ve Mali Politikaların Tabana Yayılmasında En Önemli Ve En Ağır Görevleri Yerine Getiren MALİ MÜŞAVİRLERİN Yıllardır Dile Getirdikleri KDV Oranlarının %18 ‘Den %8 ‘E İndirilmesi Gerektiğini, SMMM Ücretlerinin Tahsilatı Kamusal Güvence Altında Olmalıdır. Bu Güvence Çok Kolay Hayata Geçirilebileceğini Dile Getirdi. Bu Sorunlar ile İlgili Ordu Mali Müşavirler Odası Olarak Hazırlamış Olduğu Raporu İl Başkanı Ekrem Şentürk’e Teslim Etti.  Yeni Görevinde Başarılar Diledi

Ordu İyi Parti İl Başkanı Ekrem ŞENTÜRK; Türkiye Cumhuriyetinin Bölünmez Bütünlüğü Doğrultusunda; Cumhuriyet Değerlerimizi KorumakVatanımıza Ve Memleketimize Hizmet Etmek Adına ,Elimi Değil Gövdemizi Taşın Altına Koymaya Hazırız. Bizler Demokrasi, Adalet, Hukukun Tesisi ve Ülkemiz İçin Siyasette Varız. Taleplerinizi Rapor Hazırlayarak Genel Merkezimize İleteceğiz. Değerli Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş ve Yönetim Kurulu Üyelerine Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkürlerini iletti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-