Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ordu Detferdarlığından Ordu Mali Müşavirler Odasına Ziyaret

Ordu Detferdarlığından Ordu Mali Müşavirler Odasına Ziyaret
24 Mayıs 2019 - 14:43

ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASINA ZİYARETLER SÜRÜYOR.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası 23. Olağan Genel Kurulu’nun ardından yeniden başkanlığa seçilen Bahadır BAŞ’ı, Ordu Defterdarı Kemalettin IŞIK, Boztepe Vergi Dairesi Müdürü Cabir AKIN ve Köprübaşı Vergi Dairesi Müdürü Tamer YURTSEVEN, makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretçileri Oda Başkanı Bahadır BAŞ beraberinde, Oda Sekreteri Mehmet Ender SÖNMEZ, Oda Saymanı Dursun Serdar YILDIRAN, Oda Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba KILIÇ, Denetleme Kurulu Başkanı Hatice ŞAHİN ERGÜL, Denetleme Kurulu Üyesi Hicabi DURAK ve Özleyen AKYOL, Disiplin Kurulu Sekreteri Esra OKTAY, Disiplin Kurulu Üyesi Ayşe Varol ŞENTÜRK ve TESMER Başkan Yardımcısı Tuğrul ODABAŞ karşıladılar.

Ordu’da meslek mensuplarıyla uyumlu çalışmaların bundan sonraki dönemde de devam etmesini dileyen Ordu Defterdarı Kemalettin IŞIK; ‘‘Kamu gelirlerinin tahakkukunda mali müşavirlere büyük önem düşmekte olup bu bağlamda mali müşavirler ile devletimiz açısından ortak amaca hizmet etmekteyiz. Ordu Mali Müşavirler Odası’nın çalışmalarını ve faaliyetlerini yakından takip etmekteyim. Odanızın bir üyesi gibi mesleğimizi ilgilendiren her etkinliğe davet edilmek bizleri mutlu etmektedir. Sizleri maliye camiasının bir parçası olarak görüyorum. Artık mali müşavirlik ofisleri, muhasebe büroları, mini vergi dairesi gibi hizmet etmektedir. Biz bir aileyiz. Sizlerle birlikte olmaktan, çalışmaktan çok mutluyum. Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının başarılı çalışmalarının devam etmesini ve yeni dönemde görev alan kurul üyelerine başarılar diliyorum.’’dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Bahadır BAŞ; ‘‘Sayın Defterdarımız ve vergi dairesi müdürlerimiz her zaman bizlerle işbirliği içerisinde çözüm odaklı başarılı çalışmalar yapmaktadır. Gerek mevzuattan kaynaklanan, gerekse idari uygulamalardan kaynaklanan sorunların çözümünde Boztepe ve Köprübaşı vergi dairesi müdürlerimizin kapılarının açık olduğunu görüyoruz. İşlerimizde bizlere yardımcı oluyorlar. Her iki müdürümüzde mükelleflere, meslektaşlara karşı çok medeni, çok sıcak candan ve samimi davranıyorlar. Ordu Defterdarlığı ve Odamız arasındaki işbirliği bundan önce olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde devam edecektir. Sayın Defterdarımıza ve müdürlerimize yapmış oldukları nazik ziyaret için teşekkür ediyorum.’’dedi.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-