Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU BÜYÜKŞEHİR İTİBARINI GERİ KAZANIYOR

ORDU BÜYÜKŞEHİR İTİBARINI GERİ KAZANIYOR
18 Temmuz 2019 - 2:57

(ANKETE KATILIN)

OBB BŞK. HİLMİ GÜLER VE EKİBİNE GÜVENİYOR MUSUNUZ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

ORDU BÜYÜKŞEHİR İTİBARINI GERİ KAZANIYOR

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından Ordu Büyükşehir Belediye başkanlığı görevine gelen Hilmi Güler’e kamuoyundan destek yağıyor .
Ordu Büyükşehir de yeni başkanın yaptığı köklü değişimler  kamuoyunda olumlu karşılanırken büyük şehrin kaybolan itibarı hızla geri kazanılıyor.

Ordu Büyükşehir olmasının ilk dönemindeki yaşadığı yönetimsel acemiliğin ve iş bilmezliğin sıkıntılarını çok çekti. Bu durumdan en çok muzdarip olan ve zarar gören Ordulular eski belediyenin izlerini silecek bir başkan profili çizen Hilmi Güler’e güven ve umutla bakıyorlar.

ÇAKMA HABER SİTELERİNE TEPKİ
Her ne kadar malum kişiler tarafından yaratılmak istenen kaos ortamına çakma çanakçı medyaya ve yakından uzaktan hiçbir medya bağlantısı olmayan haber sitelerin  bilgi kirliliğine kamuoyundaki tepkiler çığ gibi büyüyor.

Görüşlerini aldığımız ve gazetemize bizzat ulaşan vatandaşlar Ordulu kisvesi altında yine Orduya en büyük zararı veren ,bundan önce de memleketi gerek ulusalda gerekse yerelde rezil eden insanlardan bıktıklarını belirttiler.

YENİ DÖNEMDE GÜVEN VE UMUT VAR

Şuan ki Ordu Büyükşehir belediye başkanı Hilmi Güler ve ekibine güvenlerinin sonsuz olduğunu ifade eden vatandaşlar geleceğe umutla bakıyoruz. Ordu büyük şehirde gözle görülür bir değişim ve gönül belediyeciliği anlayışı olması bizlere mutluluk veriyor.Görüyoruz ki sadece Ordu değil, 19 İlçesinde de aynı anlayış hakim.

Son zamanlarda tek gayesi Ordu olan gecesini gündüzüne katan ,bu memleket için seferber olan, eşinden ailesinden ve sevdiklerinden uzak kalan ,özel yaşantıları dan fedakarlık eden ve bu güne kadar malum çevrelerce ciddi iftiralara maruz kalan ve buna rağmen  şevklerinden bir gram ödün vermeyen bu insanları alkışlaması en doğru olandır.

BAŞKAN GÜLER VE EKİBİ ORDUNUN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK

Kimlerin hangi makama geldiği değil mühim olan ve asıl olan başta bulunan Ordu Büyükşehir belediye başkanı Hilmi beye olan güven ve umuttur. İşte bu yüzden hizmet gelebilmesi için kuzeyin yıldızı olan bir Ordu adına iftira ve karalama provokasyonlarını bırakıp büyük ve tecrübeli siyasetçi Hilmi Güler in görece getirdiği kadrolar güvenmeniz gerekmektedir. Bizde bu bilinçle Ordulu hemşehriler olarak her anlamda Hilmi  beyin arkasında yürümeye devam edeceğiz diyerek tepkilerini dile getirdi.

Yukarıdaki vatandaşların gazetemize bizzat ulaşarak iletileri fikirlerini kamuoyu ile paylaştık gördük ki kamuoyu neye inanıp neye inanmayacağını ve kimin arkasından yürüyeceğine karar verecek kadar ehliyet sahibi olmuş.

Bu durumda gösteriyor ki, bağcıyı dövmek yerine üzüm yemeye iştahlı Ordulu hemşehrilileri  ile Başkan Güler ve ekibi rahat rahat hizmet verebilirler.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-