Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ordu Belediyesi İlköğretim Mezunu 14 Personel Alıyor

Ordu Belediyesi İlköğretim Mezunu 14 Personel Alıyor
10 Ağustos 2019 - 14:55

Ordu Belediyesi ile birlikte hizmet faaliyetlerinde bulunan şirket bünyesinde dört (4) farklı unvanda toplamda 14 personel ve işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Belediyeler ve belediyeler ile birlikte hizmet faaliyetlerinde bulunan şirketler bünyesinde eksik olarak tespit edilen birimler için belirtilen unvan ve kontenjanlarda yeni personel alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.

Yayımlanan ilanlardan edinilen bilgilere göre Ordu kentinde çalışmalarına devam eden şirket bünyesinde 4 farklı birim ve unvan üzerinden toplamda 14 kişilik olmak üzere yeni istihdam kadroları açıldığı ilan edildi.

Alımlar Çaybel Danışmanlık Şirketine Yapılacak

İstihdamların gerçekleştirileceği kurum adı olarak verilen Çaybel Danışmanlık Taahhüt İnş. San. Ve Tic. A.Ş şirketinde gerçekleştirilecek personel alımları için ilgili adaylara başvuru detayları ve şartları da duyuruldu.

Unvan ve Kontenjanlar

Ordu Çaybel şirketinde yapılacak olan alımlar için 4 kişilik Beden İşçisi, 3 kişilik Operatör, 4 kişilik Şoför ve 3 kişilik Temizlik İşçisi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Bahsi geçen 14 kişilik personel ve işçi alımı için belirlenen şartlar unvanlara göre farklılık göstermekte olup; ilanda yer alan detaylara göre başvuru yapacak olan adayların 45 yaşını aşmamış erkek vatandaşlardan olması gerekirken, her adayın ilgili görev dahilinde mesleki tecrübesinin ve en az ilköğretim mezuniyetinin olması gerekmektedir.

Başvurular en geç 12.8.2019 tarihine kadar şahsen ve ilgili şirketin İnsan Kaynakları birimine yapılmaktadır.

Ordu Çaybel 14 Personel Alımı ilanı için tıklayınız.