Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU A52 TV’Yİ SEVDİ

ORDU A52 TV’Yİ SEVDİ
05 Şubat 2021 - 2:32

Ordu’nun dijital platformda 7/24 yayın yapan ilk ve tek kanalı A52 TV bir rekora daha imza attı.

Yayınlarını www.a52tv.comsitesinin haricinde,  Facebook ,YouTube kanalı ,Twitter  ve Ünye Net Haber portalı olmak üzere 4 platformdan da paylaşan A52TV, seyircilerine  5 alternatif izleme seçeneği sunarak  daha çok kitleye ulaşmayı amaçladı ve başardı.

A52 TV ‘YE İLGİ BÜYÜK

Yayın hayatına başlayalı 3 ay olan A52 TV haftada 20’ye yakın canlı yayın ile dikkatleri üzerine çekerken, kısa sürede hem gündem belirledi,hem de yoğun ilgi ile takip edildi.

BAŞARININ ARKASINDA 12 KİŞİLİK DEV KADRO VAR.

Yunus Zor Genel Yayın Yönetmenliğinde 12 kişilik kadro ile siyaset, tanıtım, belgesel, yarışma,haber,spor  ve aktüel programlarla seyircilerin karşısına çıkan A52 TV ,04.02,2021 Perşembe  tarihli yayınlarında bir rekora imza attı.

Bir güne 4 canlı yayın ve 14 program sığdıran A52 TV sosyal medya hariç ,www.a52tv.com sitesinden  76,070 izlenme ile bir rekor kırdı.

Evet yanlış okumadınız.

www.a52tv. com adresinden bir günde yapılan izlenme sayısı , şu ana kadar toplam seyirci rakamlarının en üstü olarak karşımıza çıktı.

Bu başarılı izlenme oranlarına Facebook ,YouTube kanalı ,Twitter  ve Ünye Net Haber portalınıda eklediğimizde bu rakam 2 katına çıkıyor.

BU BAŞARI DEVAM EDECEK

Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor, bu başarı sadece bir başlangıç, bizi başarılı kılan sadece gazetecilik ilkelerimiz değil.Her şeyin en iyisini ,en iyilerle yaptığımız içindir.

Bizi başka kanallarla karıştırmayın,biz  facebook veya youtube tv’si değil, Bizleri 3 aydır izleyen sayın seyircilerimize teşekkür ediyorum.Bizi takip edin ve sürprizleri kaçırmayın. A52TV YENİ NESİL DİGİTAL TV .

BİZİ SEYRETMEYE DEVAM EDİN ‘’dedi.

TIKLAYIN 1 GÜNLÜK REKORU GÖRÜN

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-