Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Öğrencilere Kitap Desteği Devam Ediyor

Öğrencilere Kitap Desteği Devam Ediyor
03 Ocak 2021 - 22:36

Ölçme Değerlendirme Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce EBA erişimi olmayan öğrenciler için EBA’ da yayımlanmış olan fasiküller ve kazanım değerlendirme testlerinden oluşan 20.016 adet kitap ilimiz genelindeki öğrencilere dağıtıldı.

Bu kitaplarımızın 5.561 adedi “1000 Okul Projesi ” kapsamında bulunan ilimizdeki 12 Mesleki Teknik Anadolu Lisesine gönderildi.

Bu kapsamda Altınordu ilçesi Fatih Anadolu Lisesinde kitap dağıtım töreni düzenlendi. Törene İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Olgun KÜÇÜK, Şube Müdürlerimiz Ayfer ORAL AYDIN ve Volkan DEMİR ile birlikte 19 ilçemizin İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve idarecileri katıldı. Kaynak kitaplar öğrencilerimize ulaştırılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden idarecilere teslim edildi.

Müdürümüz, “Sınıf düzeylerine göre ilimiz genelinde belirlenen EBA erişimi olmayan öğrencilerimize ulaştırılması için 20.016 adet kitabı yetkililerimize teslim ediyoruz. Emeği geçen herkese Eğitim Kenti Ordu adına teşekkürlerimi sunuyor, öğrencilerimizin bu kaynaklardan en verimli şekilde istifade etmelerini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-