Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÖFKELİ EŞ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

ÖFKELİ EŞ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ
04 Ocak 2021 - 14:41

Ordu’da yaşayan iki çocuk annesi Gamze D. boşanmak üzere olduğu kocasının tehditlerine maruz kalırken duruma Ordu Valiliği el attı.

Ordu’nun Mesudiye ilçesinde eşinden ayrılmak isteyen iki çocuk annesi Gamze D. Ayrılmak istediği kocası tarafından ölümle tehdit ediliyor. Sosyal medya da ve whatsapp yazışmalarında ölümle tehdit eden kocanın yazışmaları Gamze D. Tarafından sosyal medyada paylaşılınca olaya el atıldı.

Yaklaşık bir ay önce kendisinden boşanmak isteyen kocanın boşanma talebini olumlu karşılayarak boşanma davası açan Gamze D. Eşinin boşanmadan vazgeçmesi üzerine mağduriyet yaşadı.

Sosyal Medya ve cep telefonundan aldığı onlarca tehdit mesajlarının üzerine Gamze D. Yardım talebinde bulundu.

Sesini Ordu Valisi Tuncay Sonel’e duyuran Gamze D’nin boşanmak istediği eşi polis tarafından Sivas’ta kaldığı otelde gözaltına alındı.

Aldığı işlemlerin devam ettiğini duyuran Ordu Valisi Tuncay Sonel “Devletimizin ilgili birimleri ile koordineli bir şekilde gereği yapılarak şahıs hakkında yakalama kararı çıkartılmış ve Sivas’ta gece kaldığı otelde yakalanarak gözaltına alınmış ve adli işlemler başlatılmıştır” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-