Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

OFF-ROAD YARIŞLARI NEFES KESTİ

OFF-ROAD YARIŞLARI NEFES KESTİ
04 Kasım 2019 - 1:31

Ordu Büyükşehir Belediyesinin destekleri, GezenbilirOff-Road Kulübünün öncülüğü ile düzenlenen Karadeniz Off-Road Kupası 5. Ayak Yarışları Kayabaşı Melet Köprüsü Mevkii’nde gerçekleştirildi.
Kayabaşı Melet Köprüsü Mevkii’nde Off-Road yarışçıları için özel bir parkur oluşturuldu.21 Off-Road aracı çamur, rampa, su dolu çukur vevirajların bulunduğu parkurda dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Karadeniz illerinden birçok sporcunun katıldığı yarışta seyirciler de heyecan dolu anlar yaşadı.
“İZLEYİCİLER TARAFINDAN BÜYÜK BİR İLGİYLE KARŞILANDIK”
Gerçekleştirilen organizasyonun ilin tanıtımı açısından büyük bir önem arz ettiğini ifade eden Ordu GezenbilirOff-Road Kulübü Kurucu Başkanı Muhammer Çelebi, “Karadeniz Off-Road Kupası 5. Ayak Yarışlarını Ordu’da gerçekleştirdik. Hazırlanan parkurda Ordu Büyükşehir Belediyesi bizlerden desteklerini esirgemedi.İzleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandık. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile bizzat görüşmeler sağladık. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu organizasyon Ordu için büyük bir tanıtım oldu” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-