Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

OBBKT FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

OBBKT FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR
24 Ekim 2019 - 10:46

“MOR SAÇLI BALERİN” ÇOCUKLARIN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT), seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon sahnelenen oyunlarla sanatseverlerin yoğun ilgisini çeken OBBKT, 2019- 2020 tiyatro sezonunda Ordulu sanatseverlerin beğeniyle izleyecekleri oyunları sahnelemeye başladı.

Yeni sezonda “Ah Karagöz Vah Karagöz Kim Korkar Mikroptan” ve “Mor Saçlı Balerin” adlı müzikli çocuk oyunlarıyla perdelerini açan OBBKT, Altınordu ve ilçelere yapacağı programlarla yoğun bir çalışma sezonuna adım attı.

“2 ÇOCUK OYUNUNA TAM NOT”

Yeni sezon oyunlarına ara vermeden devam eden OBBKT, çocuk oyunları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2019-2020 tiyatro sezonunda Çiğdem Özçelik’in yazdığı, Erhan Özçelik’in yönettiği “Mor Saçlı Balerin” ve Fikret Terzi’nin yazıp yönettiği “Ah Karagöz Vah Karagöz Kim Korkar Mikroptan” gölge ve drama isimli çocuk oyunu 7’den 70’e herkesin beğenisini kazandı. Sahnelendiği ilk haftadan çocukların beğenisini kazanan oyunlar, sadece Altınordu ilçesi değil diğer ilçelerde de sahnelenecek.

“MOR SAÇLI BALERİN ÇOCUKLARIN BEĞENİSİNİ KAZANDI”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Mor Saçlı Balerin” çocukların beğenisini kazandı. OBBKT’nin deneyimli kadrosunun yer aldığı oyun, hafta içi çarşamba ve perşembe günleri Altınordu ilçesinde OBBKT’de sahnelenecek. Ayrıca diğer günler 19 ilçede sahnelenecek.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-