Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

NURİ KUMAŞ’TAN ALTIN VE DÖVİZ TÜYOLARI

NURİ KUMAŞ’TAN ALTIN VE DÖVİZ TÜYOLARI
19 Ocak 2021 - 22:50

Altın fiyatlarında hareketliliğin yaşandığı 2020 yılının ardından yeni yılın ilk ayında altın ve döviz fiyatlarındaki son durumu öğrenmek için Ünye Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Kumaş ile röportaj gerçekleştirdik.

Gerçekleştirdiğimiz röportaj da Ünye kuyumcular derneği başkanı Nuri Kumaş yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

“Yeni yılda altın fiyatımız 2020’nin bitmesiyle beraber 2021’e yatay bir şekilde güzel bir fiyat ile başladı. 2020 yılının son 2 ayında olan bazı siyasi, ekonomik türbülanstan ve aşının bulunup icraata dolayı altınımızın TL fiyatında bir miktar gevşeme oldu. Altın yatay gidiyor böyle giderse, inşallah sevgililer günü de bu şekilde atlatırız diye düşünüyorum. Altın fiyatlarımız gayet normal.

Yatırımcıya biz yaptığımız işten dolayı altının her zaman güvenilir bir liman olduğunu söyledik. Yatırımcıya bu fiyatlarda üst seviyeli altın alın diyoruz. 500’lerden gelen fiyat 418-420 bandında gelen bir bilezik fiyatı var. 440-445-450 bandında da has ve külçe altın yatırımı var. Yatırımcıya her zaman söylüyoruz hazır parası olan hemen bu fiyatlardan altına girip yatırımını yapabilirler.  

Sanal para, bazı kredi kartlarının limitleri çök yüksek insanlar sanal kart kullanarak, kredi kartının belirli bir limitini oraya aktararak dijital ortam baya gelişti ve daha güvenli hale gele gelmesi için üst düzey güvenlik önlemi olması gerekiyor. Dövizin yerine geçmediğini düşünüyorum” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-